Strona Główna


Dyrekcja


Nauczyciele


Kontakt


Galeria szkolna


Gazetka szkolna


Filmy OnLine


Linki


BIP


Projekty Unijne

MENU GŁÓWNE
Strona Główna
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Ceremoniał Szkolny
Kontakt

Typy Szkół
Dokumenty Szkolne

Dyrekcja
Nauczyciele
Wychowawcy klas

Sponsorzy Szkoły
Linki
REKRUTACJA 2020/2021

Rekrutacja - logowanie
TECHNIKUM NR 1
BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA

Zasady rekrutacji
LO dla DOROSŁYCH

Zasady rekrutacji
SPECJALNA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Zasady rekrutacji
SZKOŁA
Pedagog Szkolny
SzOK
Samorząd uczniowski

Kalendarz roku szkolnego
Zebrania z rodzicami

BELFER
Karta rozliczeniowa

Karta obserwacji
Wytyczne do obserwacji
Materiały pomocnicze
Egzaminator - formularz
Egzaminator - wniosek
DLA UCZNIÓW
Czas Trwania Zajęć
Karta obiegowa
Przyjęcie do liceum - wniosek
Przyjęcie do szkoły - wniosek
Duplikat świadectwa - wniosek
Duplikat legitymacji - wniosek
MATURA
Harmonogram egzaminów
Informatory
Egzamin maturalny
Arkusze egzaminacyjne
J. Polski (Egzamin ustny) - stary
Organizacja i przeprowadzanie
FAQ - Matura

SŁUCHACZE LO
ZAWIESZENIE ZAJĘĆ
Plan zjazdów LO
OFERTY PRAKTYK / PRACY
TAURON
EDUKACJA ZAWODOWA

EGZAMIN ZAWODOWY

Formuła 2012

Wyniki egzaminu
Deklaracja
Harmonogram 2020
Egzamin listy - Pisemny
Egzamin listy - Praktyczny
FAQ
Informacja o egzaminie

Formuła 2017

Wyniki egzaminu
Deklaracja
Harmonogram 2020
Egzamin listy - Pisemny
Egzamin listy - Praktyczny
FAQ
Informacja o egzaminie

KURSY

ZMIANA TERMINU KURSÓW W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM
Dziennik praktyki zawodowej
Kursy - terminy
KURSY OŚRODKI
Gliwice
Olkusz
Kluczbork
Zielona Góra

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
Szkolny Klub Budowlany
Szkolny Klub Europejski
Szkolne Klub Wolontariatu
Szkolne Koło PCK
Szkolne Koła Sportowe
Koło Przyjaciół Biblioteki
Koło Dziennikarskie
Koło Języka Angielskiego
Koło Języka Niemieckiego
Zespół muzyczny
WYŻSZE UCZELNIE
Wyższe Uczelnie
ADMINISTRACJA STRONY
Administracja
Kontakt z Administracją

RODO

Klauzula informacyjna - rodzic/uczeń
Klauzula informacyjna - pracownik
Klauzula informacyjna - kandydat do pracy
...:::Wychowawcy klas:::...



Wychowawcy klas w roku szkolnym 2019/2020



Technikum nr 1

 Klasa 
 Zawody 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 I TLP5 

 Technik logistyk
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr Kwiatkowska Beata 

 I TL5 

 Technik logistyk 

 mgr Sobolewski Zbigniew 

 I TMBU5 

 Technik mechatronik
Technik usług fryzjerskich
Technik budownictwa
 

 mgr Borówka Joanna 

 I TEAEk5 

 Technik elektryk
Technik automatyk
Technik ekonomista
 

 mgr Uchnast Aneta 

 I TEP4 

 Technik elektryk
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr Majewska Mariola 

 I TAU4 

 Technik automatyk
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr Kaleta Grażyna 

 I TL4 

 Technik logistyk 

 mgr Grygiel Milena 

 I TEk4 

 Technik ekonomista 

 mgr Pasek Agnieszka 

 I TM4 

 Technik mechatronik 

 mgr Nowak Adriana 

 II TPF 

 Technik pojazdów samochodowych
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr Piskorska-Hepner Małgorzata 

 II TEB 

 Technik elektryk
Technik budownictwa
 

 mgr Mondraszek-Gruszka Marta 

 II TL 

 Technik logistyk 

 mgr Kwiatkowska Iwona 

 II TEk 

 Technik ekonomista 

 mgr Słabosz Teresa 

 II TM 

 Technik mechatronik 

 mgr inż. Wieczorek Marcin 

 III TEBE 

 Technik elektryk
Technik budownictwa
Technik ekonomista
 

 mgr Radosz-Kowacka Iwona 

 III TLP 

 Technik logistyk
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr Stelmach Anna 

 III TM 

 Technik mechatronik
Technik elektryk
 

 mgr Pisarska Edyta 

 IV TEBU 

 Technik ekonomista
Technik budownictwa
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr inż. Brewka Katarzyna 

 IV TPL 

 Technik pojazdów samochodowych
Technik logistyk
 

 mgr Majkrzyk Paweł 

 IV TME 

 Technik mechatronik
Technik elektryk
 

 mgr Miszczyk Małgorzata 




Branżowa Szkoła I Stopnia

 Klasa 
 Zawody 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 I WZp 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Kusaj Marta 

 I WZg 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Kowalczyk Grażyna 

 I FMg 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Nędza Jerzy 

 II WZ 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Psyk Katarzyna 

 III FM 

 Fryzjer
Mechanik pojazdów samochodowych
 

 mgr Rogacka Agata 

 III WZ 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Janocha Małgorzata 




I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

 Klasa 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 II LOA  

 mgr Merta Magdalena 

 III LOA  

 mgr Radosz-Kowacka Iwona 


-->


REFORMA EDUKACJI
Reforma edukacji
KASA POŻYCZKOWA
Wniosek
Deklaracja przystąpienia
Rozliczenie konta
WSPÓŁPRACA



POROZUMIENIA
WKU Częstochowa
JW Opole
JW Tarnowskie Góry
Certyfikat - JW Opole
Umowa KPP Myszków
Facebook
MAM ZAWÓD MAM PRACĘ

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ
Najnowszy Album


Studniówka 2020
YOU TUBE
KANAŁ


NASZEJ SZKOŁY

Design by CeRNoBiL Powered by PHP-Fusion 14395873 Unikalnych wizyt